مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی و فواید آن

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

در مورد فواید مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی چه می دانید؟ آیا راجع به استفاده از روغن خراطین با پایه روغن زیتون و تاثیر بی نظیر آن بر افزایش حجم و طول آلت تناسلی چیزی شنیده اید؟ در این مقاله شما با خواص استفاده از یک روغن ارگانیک و اثربخشی آن بر دستگاه تناسلی بیشتر آشنا خواهید شد.

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

روغن خراطین تهیه شده بر پایه روغن زیتون

امروزه مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی در غالب یک روش طبیعی برای اینکه بتوان تاثیرات خوبی در افزایش حجم این اندام برجای گذاشت در میان مردان بسیار رایج شده است. گرچه بانوان نیز می توانند از این راهکار به جهات مختلف بهره مند شوند و برای رفع خشکی واژن و … از آن استفاده نمایند.

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

در حقیقت استفاده از روغن خراطین که بر مبنای روغن زیتون تهیه شده است مقصود اصلی در این مقاله می باشد. روغن خراطین حاوی ترکیباتی استثنایی می باشد که با تجزیه کرم خاکی بدست آمده است. فواید و خواصی که این روغن طبیعی دارد بسیار ارزشمند بوده و موجب می شود تا نتایج مطلوبی از آن در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

 

استفاده کردن از روغن خراطینی که بر پایه روغن زیتون تهیه شده است بر روی دستگاه تناسلی، موجب می شود تا سایز این اندام به اندازه دلخواه برسد و در بزرگ و کلفت شدن آن نقش قابل توجهی دارد. جالب است بدانید که مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی در غالب این ترکیب از روغن خراطین سبب افزایش خون رسانی به بافت های اندام تناسلی خواهد شد و زمانی که تغذیه بافت ها و مویرگ ها به خوبی انجام شود، افزایش حجم به خوبی مشاهده می شود.

 

نحوه مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

جهت استفاده از این روغن کافی است که حدود پنج قطره از آن را بر روی آلت تناسلی به خوبی ماساژ دهید و کمی صبر کنید تا کاملا جذب پوست شود. حتی این امکان وجود دارد که آقایان علاوه بر اینکه از این روغن بر روی آلت تناسلی استفاده می کنند هنگام برقراری رابطه جنسی مقداری از آن را بر روی دستگاه تناسلی همسر خود نیز استفاده کنند تا در رفع خشکی اندام تناسلی و برقراری یک ارتباط بهتر از آن بهره مند شوند.

 

فواید مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

  • تقویت اسپرم و قوای جنسی

استفاده از این روغن موجب می شود که اسپرم تقویت شود و همچنین نیروی جنسی هنگام برقراری رابطه جنسی افزایش یابد. مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی در مردان بسیار پرفایده است و می تواند بسیاری از ضعف های جنسی مردان را برطرف نموده و آن ها را پوشش دهد.

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

  • رفع اختلال نعوظ

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی در رفع اختلال نعوظ بسیار موثر واقع می شود. در حقیقت افزایش میزان جریان خون در ناحیه است که سبب تحریک شدن اندام شده و نعوظ را برای فرد آسان تر خواهد کرد.

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

  • بالا رفتن میل جنسی

با استفاده از روغن خراطین که بر پایه روغن زیتون تهیه شده است و مالیدن آن بر اندام تناسلی مردانه میزان هورمون های جنسی مردانه بیشتر ترشح می شود. این امر بر افزایش میزان میل جنسی مردان تاثیر مثبتی می گذارد و مشکل سرد مزاجی را در آقایان از بین خواهد برد.

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

  • ماندگاری بالا

بی شک اغلب مردان از لوبریکانت های مختلفی استفاده کرده اند اما شاید هیچکدام از تاثیر شگرف مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی باخبر نباشند. استفاده از این روغن باعث می شود که لغزندگی لازم در اندام تناسلی کاملا حفظ شود. افرادی که قصد دارند رابطه جنسی طولانی را تجربه کنند می توانند با بهره مندی از این روغن به هدف خود دست یابند.

 

فواید مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی در بانوان

  • رفع خشکی واژن

بسیاری از بانوان از مشکل خشکی واژن رنج می برند و این امر در طول یک رابطه جنسی برای آن ها زجرآور خواهد بود. جهت رفع این مشکل باید میزان آبرسانی به بافت واژن افزایش پیدا کند و بافت های این اندام کاملا هیدراته شوند. مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی یکی از بهترین راهکار هایی است که در این رابطه بکار گرفته خواهد شد.

مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی

جالب است بدانید که برای بانوان یکی از بهترین روان کننده ها برای اینکه در اولین تجربه جنسی خود اذیت نشوند مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی می باشد. این روغن شامل ترکیباتی است که سبب رطوبت رسانی به بافت ها خواهد شد.

مناسب بودن سطح چرب کنندگی

برخی از روان کننده ها به میزان زیادی دستگاه تناسلی را لغزنده می کنند و برخی دیگر تاثیر چندانی در این امر ندارند. برای اینکه فرد یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کند می تواند از این روغن استفاده کند تا در حد نیاز و میزان مناسب از چرب بودن آن بهره مند شود.

شما می توانید با مالیدن روغن زیتون به دستگاه تناسلی از یک ماده ارزشمند استفاده کنید که می تواند تجارب بسیار زیبایی را در برقراری یک رابطه جنسی خوب برایتان رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *