کرم خراطین چیست؟ و چه فوایدی دارد

روغن زالو بهتر است یا خراطین

بد نیست بدانید که در طبیعت هزاران نوع مختلف از کرم خاکی وجود دارد که در این میان تنها چندین گونه با نمونه های دیگر متفاوتند و دارای ویژگی های خاصی می باشند. یکی از این ها کرم خاکی ایزنفتیدا Eisenia fetida می باشد که نقش مهمی در تامین برخی از نیاز های انسان ها دارد. این جانور که در واقع همان کرم خراطین می باشد جزء اصلی سازنده روغن خراطین است که با نام کرم خاکی قرمز نیز شناخته می شود.

 

کرم خراطین
کرم خراطین

 

کرم خراطین

کرم خراطین که توسط آن بهترین روغن حجم دهنده به اندام های بدن ساخته می شود در سطح جهانی شهرت خاصی دارد و دارای استفاده های فراوانی می باشد. در حقیقت روغن حاصله از کرم خراطین حاوی مقادیر فراوانی اسید چرب و امگا ۳ است. همینطور کرم خاکی پودر شده نیز شامل مقادیری چربی می باشد.

کرم خراطین
کرم خراطین

جالب است بدانید که اسید های چربی که در بدن کرم خراطین وجود دارد حتی در تغذیه انسان ها و حیوانات دارای کاربرد های مختلفی می باشد و افراد می توانند با استفاده از آن به اهداف گوناگونی دست پیدا کنند. با توجه به اثرات منحصربفردی که فرآورده های کرم خراطین دارد و به نوعی یک منبع غنی از پروتئین محسوب می شود از آن در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده های زیادی می شود.

 

برای مثال تاثیر روغن خراطین در حجم دادن به اندام ها مختلف بدن به وضوح قابل مشاهده است. شرکت های معتبر جهانی برای اینکه کیفیت محصولات خود را بالاتر ببرند از روغن کرم خراطین در محصولات خود استفاده می کنند و این ماده به عنوان جزء سازنده لوازم آرایشی و بهداشتی در این محصولات بکار می رود.

 

شرکت هایی که از کرم خراطین در محصولات خود استفاده می کنند از آن با نام جوان کننده پوست و بهترین ماده موثره در زیباسازی و جوانسازی یاد می کنند. محصولات مختلف مانند شامپو و صابون و انواع کرم هایی که افراد استفاده می کنند می توانند حاوی روغن خراطین بوده و به مرور با بکارگیری آن ها تاثیرات بی نظیرش را مشاهده خواهیم کرد.

از بارزترین ویژگی های کرم خراطین این است که زمانی که هر قطعه از بدن آن قطع شود می تواند سریعا آن را بازسازی نماید. در حقیقت ما در اینجا به خاصیت ترمیم کنندگی روغن خراطین اشاره داریم. این روغن به معنای واقعی می تواند معجزه کند و تغییرات محسوسی را در اندامی که ماساژ داده می شود نمایان کند.

 

تهیه روغن خراطین با روش های مختلف و بکارگیری کرم خراطین

همانطور که اطلاع دارید روغن خراطین در روش های مختلف سنتی و صنعتی تهیه شده و در اختیار مصرف کنندگان در نقاط مختلف کشور های جهان قرار می گیرد. در روش های سنتی معمولا از پودر کرم خراطین استفاده خواهد شد. اکثر عطاری هایی که محصولات دست ساز و اصل را به مردم ارائه می دهند با ترکیب پودر کرم خاکی و روغن پایه کنجد یا زیتون روغن خراطین را بدست می آورند.

تهیه روغن خراطین
تهیه روغن خراطین

بد نیست بدانید که روغن هایی که با روش های سنتی بدست می آیند دارای غلظت و کیفیت بالایی می باشند. برخی از شرکت های معتبر سازنده روغن خراطین نیز حساسیت خاصی در ساخت محصولات خود به خرج می دهند و نمونه هایی بسیار با کیفیت را راهی بازار خرید و فروش این محصولات می کنند. هدف تمامی سازندگان روغن خراطین اینست که مصرف کنندگان بتوانند به بهترین نتیجه گیری از این محصول دست پیدا کنند.

 

روش صنعتی تهیه روغن خراطین

در روش های صنعتی تولید روغن خراطین از کرم های خاکی شسته و استریل شده استفاده می شود. پس از آن با استفاده از محلول های جداکننده روغن، روغن خراطین اصل را از مواد دیگر جداسازی کرده و از هر کدام استفاده خاص و مربوطه را خواهند داشت.

باید این موضوع را بدانید که بیشتر سازندگان و تهیه کنندگان روغن خراطین به روش سنتی توانایی تهیه این روغن را به طریق جداسازی کردن روغن و محلول سوسپانسیون ندارند. در نتیجه مخلوطی از آن را به عنوان روغن خراطین وارد بازار می کنند.

 

فواید بی نظیر کرم خراطین را با استفاده از روغن خراطین تجربه کنید

روغن خراطین یکی از بی نظیرترین روغن های ارگانیک می باشد که تحقیقات زیادی بر روی آن انجام شده است و خاصیت حجم دهنده منحصربفردی دارد. مردان و زنان زیادی در نقاط مختلف جهان با استفاده منظم از روغن خراطین توانسته اند حجم از دست رفته اندام های بدن خود را به آن ها بازگردانند و نتایجی بسیار عالی را دریافت نمایند.

 

خاصیت حجم دهندگی خاص روغن خراطین فرصتی استثنایی برای افرادی است که به دنبال روش های طبیعی و غیرتهاجمی برای بدست آوردن حجم طبیعی بدن می باشند. بانوان از فواید کرم خراطین در بزرگ کردن سینه ها و آقایان از مزایای آن جهت بزرگ کردن اندام تناسلی بیشترین بهره را می برند.

حجم دهندگی خاص روغن خراطین
حجم دهندگی خاص روغن خراطین

این روغن برای رفع چروک های بدن نیز بسیار مناسب است و ظرف یک دوره مصرف، زیبایی و جوانی را به چهره و اندام باز خواهد گرداند. الانتئین و کلاژن موجود در روغن خراطین معجزه می کند و کمک زیادی به فرد می کند تا بتواند به هدف مطلوب خود نزدیک شود.

رفع چروک های بدن
رفع چروک های بدن

با استفاده از روغن خراطین و ماساژ آن بر روی نواحی مورد نیاز بسیاری از مواد از دست رفته در پوست و اندام مجددا به آن باز می گردد. در حقیقت این روغن به خوبی از طریق پوست جذب می شود و تمام مواد موثره آن به اندام انتقال پیدا می کند. تاثیرات روغن خراطین بر روی اندام های بدن به مرور زمان مشاهده می شود لذا افراد نباید تنها با چند روز استفاده در انتظار مشاهده نتایجی شگرف غیرمنطقی یا خارج از تصور باشند.

 

تهیه روغن خراطین اصل یکی از نکات مهمی است که حتما باید مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. فروشگاه ها و مراکز معتبری که در تهیه محصولات خود از این روغن استفاده می کنند می توانند بهترین ها را برای شما به ارمغان آورند تا به نتیجه دلخواه برسید. کلینیک تخصصی زیبایی نداگلد با استفاده از روغن خراطین اصل در محصولات خود و ارائه روغن خراطین درجه یک به مصرف کنندگان خدماتی ارزنده و عالی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *