روغن خراطین اصل چه رنگیه

روغن زالو بهتر است یا خراطین

روغن خراطین ، روغنی طبیعی بوده که از کرم ایزینیا فتیدا  تهیه می شود. این روغن کارایی زیادی دارد  و بیشتر به منظور حجم دهی به اندامهای بدن از آن استفاده می شود. از سالهای دور از روغن خراطین و خواص آن  استفاده می شده است. امروزه به دلیل دسترسی بیشتر و راحت تر افراد به اطلاعات در زمینه های مختلف،  سبب شده تعداد افراد  بیشتری  با خواص  و مزایای این روغن آشنا شوند و به دنبال تهیه و استفاده از روغن خراطین باشند. روغن خراطین در مقایسه با سایر روش ها علاوه بر تاثیر گذاری خوب و رضایت بخش ، روشی کم عارضه و کم هزینه محسوب می شود. چنانچه شما هم تصمیم به خریداری روغن خراطین گرفته اید با ادامه مطلب همراه شود . در ادامه ضمن بیان مطالب بیشتر درباره روغن خراطین به دو سوال مهم خریداران  روغن خراطین  یعنی روغن خراطین اصل چه رنگیه ؟ و روغن خراطین اصل را از کجا بخریم ؟ پاسخ خواهیم داد.

 

 

روغن خراطین چیست؟

روغن بدست آمده از کرم ایزینیا فتیدا  (Eisenia fetida) که به آن روغن خراطین گفته می شود  مقادیر فراوانی پروتئین  و امگا دارد. این روغن به صورت سنتی و صنعتی تولید می شود و هرچه خلوص بیشتری داشته باشد تاثیر گذارتر است. از روغن های کنجد ، بادام شیرین ، بادام تلخ و زیتون به عنوان روغن پایه در تهیه روغن خراطین استفاده می شود. بر اساس نوع روغن پایه، رنگ نهایی این روغن متفاوت می شود و  بر خواص روغن و میزان جذب  روغن خراطین تاثیر می گذارد؛ به عنوان مثال روغن خراطین با پایه روغن کنجد کیفیت خوبی دارد اما بعد از مدتی رنگ پوست را تیره می کند؛  البته به تازگی برخی تولید کنندگان از تکنولوژی روغن گیری بدون روغن پایه در تهیه و تولید روغن خراطین استفاده می کنند.

روغن خراطین اصل چه رنگیه
روغن خراطین اصل چه رنگیه

نحوه عملکرد روغن خراطین

ویژگی های روغن خراطین موجب شده این روغن بر حجم دهندگی اندام های بدن تاثیر گذار باشد. سیستم بافت سازی قوی کرم ایزینیا فتیدا  می تواند بر روی بافت های بدن انسان هم موثر واقع شود. هنگامی که پوست موضع مورد نظر را ماساژ می دهید ، خون رسانی را در آن ناحیه بیشتر کرده اید بعد از ماساژ محل مورد نظر با روغن خراطین ، این روغن جذب پوست شده و عضلات و بافت را تغذیه کرده و به این ترتیب موجب رشد و حجم گرفتن موضع مورد نظر می شود. برای حفظ خواص  روغن خراطین  باید آن را  از تابش نور مستقیم خورشید دور نگه داشت.

 

روغن خراطین اصل چگونه است

 

کاربردها و خواص روغن خراطین

روغن خراطین سرشار از ویتامین  و مواد مغذی است و خواص آنتی اکسیدانی دارد به همین دلیل کاربردها و خواص روغن خراطین متعدد بوده و می توان  از آن در موارد مختلفی استفاده نمود. برخی از کاربردها و خواص روغن خراطین عبارتند از:

 1. حجم دهی و فرم دهی به اندام های بدن نظیر لب ، سینه، گونه و باسن
 2. بهبود و درمان ناتوانی جنسی آقایان
 3. شفاف کننده و جوان کننده پوست
 4. رفع کننده و کمرنگ کننده لک های پوست
 5. برطرف کننده گودی زیر چشم

روغن خراطین اصل چگونه است

روغن خراطین اصل چه رنگیه ؟

تشخیص روغن خراطین اصل کمی دشوار است. برخی نشانه ها می توانند به افراد در تشخیص روغن اصل از روغن تقلبی (فیک) کمک کنند. برخی از ویژگی های روغن خراطین اصل عبارتند از:

بوی روغن خراطین اصل چگونه است ؟

 • روغن خراطین اصل بوی تند و گرم دارد و اصلا بدون بو نیست؛ به طوری که افراد در دفعات اول استفاده از این روغن  کمی اذیت می شوند اما به مرور  به بوی این روغن عادت کرده و بوی روغن خراطین برایشان قابل تحمل می شود. برخی تولید کنندگان این روغن برای اینکه از بوی روغن خراطین  کم کنند به آن کمی دارچین یا هل اضافه می کنند.

روغن خراطین اصل چگونه است

رنگ روغن خراطین اصل چگونه است ؟

 • روغن خراطین اصل رنگ قهوه ای مایل به تیره دارد . یکی از نشانه های روغن خراطین تقلبی بی رنگی ،کمرنگی و یا زرد و شرابی بودن این روغن است. البته باید به این نکته دقت داشته باشید که بعضی از افراد سودجو با اضافه نمودن رنگ های مصنوعی و تیره کردن رنگ روغن خراطین سعی می کنند روغن تقلبی را اصل جلوه دهند.

روغن خراطین اصل چگونه است

بافت روغن خراطین اصل چگونه است ؟

 • روغن خراطین اصل به شکل دو فاز بوده و و دٌرد خراطین یعنی تکه های خیلی ریز کرم ایزینیا فتیدا  (Eisenia fetida) در روغن مشاهده می شود.

 

روغن خراطین اصل چگونه است ؟

 • روغن خراطین اصل در موضع مورد استفاده تولید گرما می کند و در اثر استفاده از آن نباید حجم غیر طبیعی و فوری به وجود بیاید چنانچه این اتفاق افتاد نشان دهنده استفاده از ترکیبات کورتونی داخل روغن و در نتیجه تقلبی بودن روغن خراطین است . دقت داشته باشید مصرف این روغن برای افراد عوارض زیادی را به دنبال خواهد داشت.

 

روغن خراطین اصل چگونه استغلظت روغن خراطین اصل چگونه است ؟

 • روغن خراطین اصل در مقایسه با روغن های دیگر مانند روغن کرچک ، روغن زیتون، روغن کنجد و… غلظت بیشتری دارد.

روغن خراطین اصل چگونه است

اثر روغن خراطین اصل چگونه است ؟

 • روغن خراطین اصل به مرور می تواند اندام و موضع مورد نظر را سفت و بزرگ کرده و به آن حجم و فرم دهد.

تهیه روغن خراطین اصل چگونه است ؟

خرید روغن خراطین اصل از فروشگاه های معتبر مهمترین فاکتور  تضمین کننده اصل بودن این روغن است. فروشگاه ندا گلد به عنوان اولین  و تخصصی‌ترین مرکز محصولات زیبایی صد درصد ارگانیک در ایران و یکی از فروشگاه های معتبر در این زمینه می باشد و محصولات صد درصد گیاهی را ارائه می دهد.

 

روغن خراطین اصل را از کجا تهیه کنیم ؟

استفاده از  روغن های بی کیفیت علاوه بر اینکه  موجب هدر رفتن زمان و هزینه فرد می شود ، هیچ تاثیری بر  بر اندام مورد نظر ندارد و حتی می تواند عوارضی را برای فرد استفاده کننده به دنبال داشته باشد . حال این سوال ممکن است پیش بیاید که روغن خراطین اصل را از کجا تهیه کنیم ؟ پاسخ این سوال واضح  و روشن است. افرادی که قصد خرید  روغن خراطین اصل را دارند باید این روغن را از فروشگاه های معتبر که  مورد اعتماد هستند  خریداری کنند. فروشگاه ندا گلد یکی از فروشگاه های معتبر  در زمینه فروش  روغن خراطین  و محصولات زیبایی می باشد. از فروشگاه ندا گلد می توانید با اطمینان  و خیالی آسوده روغن خراطین اصل را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *