روغن چاق کننده صورت و نحوه استفاده آن

روغن چاق کننده صورت و نحوه استفاده آن

امروزه چاق و زیبا بودن صورت و داشتن گونه هایی برجسته برای زنان یکی از مهم ترین فاکتور های زیبایی چهره به شمار می رود و افرادی که دارای صورت های استخوانی هستند معمولا به دنبال یک راهکار طبیعی و مطمئن برای چاق کردن صورت خود می باشند. اما آیا می دانید بهترین روغن چاق کننده صورت کدام است؟ در این مقاله در مورد روغن خراطین و اثرات آن برای چاقی صورت بیشتر بدانید.

روغن چاق کننده صورت
روغن چاق کننده صورت

روغن چاق کننده صورت

روغن خراطین به عنوان بهترین روغن چاق کننده صورت در میان تمامی روغن های موجود در سطح بازار شناخته شده است. این محصول در طب سنتی اسلامی یک روغن ارگانیک و یک حجم دهنده عالی به شمار می رود. روغن خراطین با اثربخشی فوق العاده ای که دارد سبب خواهد شد که سطح جریان خون در ناحیه افزایش یابد.

 

خاصیت روغن خراطین که طی انجام تحقیقات مختلف انجام شده بر روی آن به اثبات رسیده است میزان محبوبیت این معجون معجزه آسا برای چاق تر شدن صورت را در میان افراد افزایش داده است. متاسفانه حضور روغن های تقلبی در میان محصولات اصلی از سطح اعتماد مصرف کنندگان به طور قابل توجهی کم کرده است و بهتر است افراد تنها با مراجعه به فروشگاه های معتبر روغن چاق کننده صورت را تهیه نمایند.

 

نحوه اثربخشی روغن چاق کننده صورت

اثربخشی روغن خراطین به گونه ایست که جریان خون را در صورت افزایش خواهد داد. هر چه سطح جریان خون در یک ناحیه بیشتر و بهتر باشد بافت ها و سلول های قوی تر و سالم تری دارد. در حقیقت با مالیدن روغن چاق کننده صورت تمامی رگ های این ناحیه اکسیژن و غذای کافی دریافت می کنند در نتیجه رشد خوبی داشته و چاق می شوند.

نحوه اثربخشی روغن چاق کننده صورت
نحوه اثربخشی روغن چاق کننده صورت

ماساژ صورت و گونه ها با استفاده از روغن

جالب است بدانید که تاثیر واقعی روغن خراطین که با افزایش گردش خون در ناحیه مشاهده می شود از طریق ماساژ دادن اصولی و مناسب گونه ها و سایر نواحی صورت ایجاد خواهد شد. هنگامی که فرد صورت خود را ماساژ می دهد میزان سوخت و ساز در اعضای مختلف صورت با حالت اولیه آن ها تغییر می کند.

ماساژ صورت و گونه ها با استفاده از روغن چاق کننده صورت
ماساژ صورت و گونه ها با استفاده از روغن چاق کننده صورت

در بلند مدت و با انجام ماساژ های مداوم این سوخت و ساز بیشتر شده و نتایج حاصل از مالیدن روغن بهتر و عمیق تر نمایان می شود. اگر مصرف کننده از یک روغن باکیفیت و اصل استفاده کند می تواند نتیجه های خیلی بهتری را از ماساژ صورت و گونه ها دریافت نماید.

 

 

نحوه ماساژ

برای استفاده کردن از روغن خراطین نه تنها برای صورت بلکه برای تمامی اعضای بدن خود که مایل به افزایش حجم آن می باشید حتما ناحیه مورد نظر را خوب شسته و تمیز کنید. سپس این روغن را روی پوست مالیده و به روش اصولی آن ماساژ دهید. ماساژ با روغن خراطین باید حداقل از سه تا پنج دقیقه ادامه پیدا کند.

 

روغن خراطین را باید حتما به گونه ای به ناحیه صورت ماساژ داد که رنگ عضلات صورت تغییر کند و مایل به سرخی شود. سپس برای اینکه تاثیر بهتری از این روغن را مشاهده کنید با استفاده از یک پارچه سرد که بر روی صورت می گذارید می توانید سطح اثربخشی روغن خراطین را افزایش دهید.

نحوه ماساژ با روغن چاق کننده صورت
نحوه ماساژ با روغن چاق کننده صورت

هر چه تعداد تکرار ماساژ با روغن چاق کننده صورت در طول یک روز بیشتر باشد اثربخشی آن نیز افزون می شود. توجه داشته باشید که حتما دوره مصرف روغن خراطین را به اتمام برسانید تا نتیجه ای عالی و دلخواه را بدست آورید. استفاده کردن از این روغن حجم دهنده موجب می شود تا صورت شما پر و زیبا شود.

 

روغن خراطین برای چاقی صورت

روغن خراطین سالیان درازیست که به عنوان یک روغن منحصربفرد جهت بالا بردن حجم نواحی مختلف بدن به کار می رود. مطالعات زیادی در مورد اثرات فوق العاده روغن خراطین به عنوان روغن چاق کننده صورت، انجام گرفته است که هر کدام بر حجم دهی مناسب این محصول ارگانیک اشاره دارد.

روغن خراطین برای چاقی صورت
روغن خراطین برای چاقی صورت

رژیم غذایی مناسب در کنار استفاده از روغن چاق کننده صورت

فراموش نکنید که همیشه رعایت کردن نکات مختلف در کنار یکدیگر موجب می شود تا اثربخشی یک راهکار بیشتر و بیشتر شود. برای مثال افرادی که از روغن خراطین استفاده می کنند اگر در کنار آن از رژیم غذایی صحیح و اصولی بهره مند شوند به راحتی خواهند توانست نتایج بهتری را دریافت نمایند.

 

استفاده کردن از انواع میوه جات و خوراکی های ارگانیک می تواند در کنار ماساژ صورت با روغن خراطین سبب شود تا زیبایی و حجم دهی صورت دو برابر شود. در این میان برخی از خوراکی ها و میوه ها مانند سیب درختی اثرگذاری مطلوبی داشته و به عنوان یک کمک کننده می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 

رژیم غذایی مناسب جهت چاق کردن صورت
رژیم غذایی مناسب جهت چاق کردن صورت

مواد مغذی فراوانی که در میوه جات ارگانیک و سبزیجات فصلی وجود دارند بر سلامت و تغذیه بافت ها و سلول های بدن اثر می گذارند. همچنین سطح کلاژن پوست را افزایش می دهند و در کنار روغن چاق کننده صورت نتایجی استثنایی را نمایان خواهند کرد.

 

یک روش ایمن و اثربخش

اگر به دنبال یک راهکار مناسب هستید تا در زمانی اندک بتوانید به یک نتیجه مطلوب برسید باید در انتخاب خود حساس باشید. افزایش حجم گونه ها و پر شدن صورت با روش های متعددی از قبیل پروتز نیز انجام می شود اما باید به عوارض جانبی و سایر جوانب نیز اهمیت داد.

 

استفاده از روغن خراطین به عنوان روغن چاق کننده صورت یک روش ایمن و اثربخش است که می تواند شما را از عارضه های یک روش جراحی دور نگه دارد. همچنین اگر فکر استفاده از کرم های شیمیایی را در سر دارید بهتر است که مواد موثره موجود در روغن خراطین بیندیشید و یک تصمیم درست بگیرید.

کرم ها و محصولات شیمیایی شاید بتوانند در کوتاه مدت به مقدار کمی در سطح پوست تغییرات مثبتی ایجاد کنند اما در طولانی مدت اثربخشی لازم را نخواهند داشت. در نتیجه باید در نظر داشته باشید تا یک محصول ارگانیک و طبیعی را انتخاب کنید که بهترین و عالی ترین اثر را بر روی پوست شما داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *