بزرگ کردن سینه با مالش

قیمت روغن زالو

داشتن سینه های خوش فرم و با اندازه ای معقول، موضوعی است که این روزها بیش از پیش به آن توجه می شود. بزرگ کردن سینه با مالش شیوه ای موثر برای تغییر و افزایش سایز سینه ها می باشد. اکثر بانوان به دنبال داشتن سینه های زیبا  یعنی سینه های سفت و با اندازه مناسب و متناسب با سایر اندام ها هستند. داشتن سینه با سایز مناسب ؛ علاوه  بر اینکه  موجب  افزایش اعتماد به نفس بانوان می شود ، موجب می شود لباس زیباتر بر روی تن به نظر برسد. روشهای مختلفی برای افزایش سایز سینه  وجود دارد که در این بین برخی از روشها با درد و عوارض زیادی همراه است. استفاده  از روشهای جراحی ، داروهای خوراکی  و موضعی ، ماساژ دادن و استفاده از روغن خراطین  از جمله روش های موثر در افزایش سایز سینه ها می باشند. طبق نتایج  بدست آمده بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین موثر ترین و کم عارضه ترین روش برای تغییر و افزایش سایز سینه ها می باشد که در ادامه بیشتر  به آن می پردازیم.

بزرگ کردن سینه با مالش

 

سینه (پستان) و عوامل تاثیر گذار بر سایز آن

بافت سینه ( پستان )، عضله ای ندارد و فضای بین لوبول ها و مجاری شیری با چربی  پر می شود. برخی از بانوان از سایز سینه خود راضی نیستند و به دنبال خوش فرم کردن و افزایش سایز آن هستند. عواملی مانند افزایش یا کاهش  وزن ، میزان چربی سینه ( پستان )، مصرف انواع دارو به ویژه داروهای هورمونی ، ژنتیک ، بارداری و شیردهی، یا ئسگی، بافت پیوندی سینه ، تعداد بارداری ، کهولت سن  هر کدام به نوعی می توانند بر فرم، سایز و حجم سینه تاثیر گذار باشند.

رشد سینه ( پستان ) معمولا از سن ۱۰-۱۲ سالگی شروع می شود و تا چند سال بعد از بلوغ ادامه می یابد. از آنجایی که بلوغ در بدن هر فرد متفاوت است؛  بنابراین بانوانی که سن کمی دارند نباید برای افزایش سایز سینه خود عجله کنند. چنانچه به هر دلیلی تصمیم برای افزایش سایز سینه خود گرفته اید بهتر است روشی  را انتخاب کنید که در عین تاثیر گذاری مطلوب، کم هزینه و کم عارضه باشد.

 

 

بزرگ کردن سینه با مالش به کمک روغن خراطین

ماساژ سینه  یکی از روش های موثر در افزایش سایز سینه می باشد؛  حالا اگر این ماساژ با مالش ماده ای تاثیر گذار همراه شود، نتایج مطلوب تر و راضی کننده تری بدست می آید. یکی از مواد تاثیرگذار بر افزایش سایز سینه ، روغن خراطین می باشد. روغن خراطین  به عنوان یک حجم دهنده قوی طبیعی شناخته شده است. این محصول علاوه بر خاصیت حجم دهندگی  و افزایش سایز سینه ، می تواند سینه ها را سفت تر و خوش فرم تر کند. بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین،  بهترین و بی خطر ترین روش بزرگ کردن سینه محسوب می شود. اگر به دنبال روشی  بی خطر برای افزایش سایز سینه ها هستید پیشنهاد می دهیم از روغن خراطین استفاده کنید.

روغن خراطین را می توانید از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه کنید. فروشگاه ندا گلد یکی از فروشگاه های معتبر و فعال در زمینه فروش محصولات زیبایی صد درصد ارگانیک در ایران است.

 

بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین  و زمان مصرف آن

برای ماساژ سینه  و بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین ، سوتین (سینه بند) خود را باز کرده و سینه های (پستان ) خود را آزاد کنید ، بعد از شستشوی سینه ها به آرامی شروع به ماساژ دادن سینه ها (پستان ) کنید. توجه داشته باشید هر شب قبل از خواب و زمان هایی که در مقابل نور خورشید نباشید ؛ بهترین زمان مصرف روغن خراطین برای بزرگ کردن سینه با مالش این روغن می باشد.

 

روش بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین

برای  بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین  در ابتدا باید سینه ها را با آب و صابون بشویید تا منافذ پوست  باز شود  و پوست تمیز شود. بهتر است از شامپو بچه به عنوان شوینده استفاده کنید چون شامپو بچه با اکثر پوست ها سازگار است. بعد از شستشو ، پوست را خشک کنید . حالا نوبت به ماساژ دادن پوست می رسد  با این کار خون رسانی به پوست بیشتر می شود. برای ماساژ سینه هم از بادکش و هم از نوک انگشتان خود می توانید استفاده کنید. حدود ۱۰ دقیقه پوست سینه  را  ماساژ دهید تا پوست ملتهب  و قرمز شود. سپس چند قطره  روغن روی موضع بمالید و حدود ۵-۱۰ دقیقه با نوک (سر) انگشت  ماساژ دهید ؛ چون اگر با کف دست ماساژ دهید روغن به جای اینکه جذب  سینه ها شود ،  بیشتر جذب کف دست می شود . بعد از اینکه ماساژ سینه ها تمام شد حتما  از کمپرس یخ  یا حوله سرد بر روی موضع استفاده کنید. با این کار منافذ پوست بسته می شود و روغنی که جذب شده  با این  روش تثبیت می شود. بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین را می توانید تا ۲ بار در روز انجام دهید .

 

بزرگ کردن سینه با مالش

بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین و نحوه تاثیر گذاری آن

کیفیت مناسب روغن خراطین  و نحوه  صحیح استفاده  از  روغن خراطین دو عامل تاثیر گذار  بر نتیجه گیری از استفاده روغن خراطین  و  بزرگ کردن سینه با مالش می  باشد. زمان شروع تغییر  و افزایش سایز سینه برای همه  افراد یکسان نیست و نوع پوست، جذب پوستی، طبع و مزاج افراد در کنار کیفیت روغن و نحوه استفاده از روغن خراطین بر آن تاثیر گذار است؛  به همین دلیل  برخی افراد نیاز دارند مدت زمان بیشتری از این روغن استفاده کنند تا نتیجه مطلوب را بگیرند.

به طور معمول تغییرات  ناشی از بکارگیری روغن خراطین  بر افزایش سایز سینه  در کمتر از یک ماه شروع  می شود و فرد مصرف کننده  کمتر از ۴ ماه تغییرات  محسوسی  را در سایز سینه ها می تواند مشاهده کند. برای بزرگ کردن سینه با مالش روغن خراطین  باید صبور بود و نباید انتظار تغییرات ناگهانی و یکباره در سایز سینه خود داشته باشید.

روغن خراطین به دلیل اینکه طبع گرمی دارد؛  ممکن است در برخی افراد موجب جوش شود ؛ به همین دلیل  افراد  با طبع گرم بهتر است در دفعات کمتر از روغن خراطین استفاده کنند و یا اینکه در کنار بزرگ کردن سینه  با مالش این روغن از عرقیات گیاهی نظیر کاسنی  و شاهتره استفاده کنند.

 

فروشگاه ندا گلد به عنوان اولین و تخصصی‌ترین مرکز محصولات زیبایی صد درصد ارگانیک در ایران می باشد و محصولات صددرصد گیاهی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *