تمام آنچه باید در مورد روغن زالو بدانید

روغن زالو

زالو به عنوان یک کرم آبزی شناخته می شود و در آب های شیرین زندگی می کند. از زالو برای درمان بیماری های مختلف استفاده شده و این جانور با مکش خون از بدن بزاق مفید خود را وارد جریان خون می کند. از زالو روغنی بسیار ناب و منحصر بفرد به نام روغن زالو یا روغن علیق بدست می آید که نقش مهمی در افزایش حجم موضعی اندام ها و جوانسازی پوست دارد.

روغن زالو

روغن زالو

در مورد خواص و کاربرد های مختلف روغن زالو مطالعات زیادی انجام شده است و نتایج نشان می دهد که این روغن مفید جهت حجم دهی به اندام های مختلف بدن از جمله سینه، باسن، لب، اندام تناسلی، گونه و … مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده معجزه گر به صورت موضعی استعمال شده و دارای دوره مصرف می باشد. مصرف کنندگان برای اینکه بتوانند از این روغن نتیجه ای خوب و مطلوب بدست آورند باید حتما آن را به طور مرتب در یک دوره مصرف مورد استفاده قرار دهند.

طرز تهیه روغن زالو

برای تولید این روغن ارزشمند از زالو های طبی و کاملا بهداشتی استفاده می شود. با توجه به اینکه چه نوعی دستور العمل خاصی برای تهیه این روغن بکار گرفته می شود ممکن است در آن برای افزایش میزان تاثیرگذاری از برخی دارو های گیاهی نیز استفاده شود.

روغن پایه ای که در تهیه روغن زالو بکار می رود معمولا روغن کنجد است. کارشناسان طب سنتی با توجه به مهارت و تخصص خود در زمینه تولید این روغن سعی دارند تا بتوانند نمونه هایی خالص و ناب را راهی بازار کنند تا مصرف کنندگان بتوانند به نتایج دلخواه خود در زمان تعیین شده دست یابند.

روغن زالو

فواید بی نظیر روغن زالو

این روغن محصولی مطمئن و کم نظیر در سطح بازار می باشد که مورد تایید بهترین طبیبان سنتی در سطح جهان می باشد. همانطور که اطلاع دارید با پیشرفت علم پزشکی روش های نوین افزایش حجم و زیباسازی اندام های بدن روی کار آمده که هر کدام از یک تکنیک خاص بهره می برند.

در حال حاضر روغن زالو طبیعی ترین روشی است که می توان با استفاده از آن از بسیاری از خطرات روش های جراحی و غیرجراحی در علم پزشکی در امان ماند و علاوه بر حجم دهی اندام سبب تقویت پوست شد. این روغن بهترین شیوه درمان طبیعی جهت رفع کم حجمی و ضعف یک عضله یا اندام می باشد.

ترکیبات روغن زالو

شاید برایتان جای تعجب باشد که روغن زالو چگونه می تواند اینقدر موثر عمل کند. در حقیقت این ترکیبات موجود درون روغن هستند که سبب می شوند با استفاده از این محصول نتایجی شگرف حاصل شود. ترکیبات این روغن شامل: هیرودین، کلاژن که یک فاکتور مهم در جوانسازی پوست می  باشد، نیتریک اسید و … است. حضور مواد موثره مختلف در این روغن ناب سبب شده است تا پس از استفاده از آن حجم و زیبایی خاصی را در اندام مشاهده نمود.

 

نحوه اثربخشی روغن زالو

جذب روغن زالو از طریق پوست است. از آنجایی که باید این روغن را بر روی پوست ماساژ بدهیم تا به خوبی جذب شود، سلول ها از فرصت استفاده کرده و طی زمان جذب تمام مواد موثره روغن را دریافت می کنند. در نتیجه پس از اینکه مصرف کننده به طور منظم آن را بر روی پوست ماساژ می دهد می توان اثر آن را طی یک دوره مصرف به خوبی مشاهده کرد.

 

بهترین زمان استفاده از روغن زالو

برای اینکه بتوانید میزان جذب پوستی را افزایش دهید باید حتما روغن زالو را در زمان مناسب آن بر روی پوست خود بمالید. معمولا بهتر است که شب ها قبل از خواب پوست را کاملا شسته و تمیز کنید تا هر گونه چربی مازاد که مانع جذب پوستی می شود را حذف نمایید. هنگام استفاده از این روغن نباید در معرض نور آفتاب قرار بگیرید. افرادی که در طول روز بیرون نمی روند می توانند در هنگام روز نیز از این روغن استفاده کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

 

مزایای استفاده از روغن زالو برای خانم ها و آقایان

روغن زالو یک روغن منحصربفرد است که از مزایای بی شماری برخوردار می باشد و مصرف کنندگان با توجه به خواص بی نظیر این روغن در موارد زیبایی از آن استفاده های زیادی می کنند.

 

 • بزرگ و حجیم سازی آلت تناسلی در مردان
 • رفع اختلالات نعوظ
 • افزایش سایز آلت تناسلی
 • ترمیم و بازسازی مویرگ های آلت تناسلی
 • افزایش سطح جریان خون
 • ترمیم عروق خونی
 • حجم دهنده لب
 • حجم دهنده گونه
 • حجم دهنده باسن
 • حجم دهنده سینه
 • رفع چروک های پوست
 • برطرف شدن جای جوش و اسکار های پوستی

دوره مصرف روغن زالو

این روغن ناب دارای دوره مصرف معینی می باشد و افراد اگر مایل به نتیجه گیری خوب و عالی باشند حتما باید طبق دستورالعمل و دوره مصرف از روغن استفاده کنند. به طور معمول دوره مصرف بین دو الی سه ماه است و استفاده مرتب از محصول شرط اصلی برای نتیجه گیری می باشد. پس از حداقل ده روز استفاده منظم از روغن زالو می توان نتیجه مناسبی بدست آورد و کم کم افزایش حجم اندام را مشاهده نمود.

طریقه مصرف روغن زالو

نوع و روش مصرف روغن یک امر مهم است. در صورتی که تمام شرایط را رعایت کنیم اما نتوانیم به درستی از روغن استفاده کنیم تمامی زحماتمان بر باد خواهد رفت. لذا دقت کنید که برای استفاده از روغن زالو نظافت پوست بسیار مهم خواهد بود.

پس از تمیز کردن پوست چندین قطره از روغن را روی پوست بچکانید و به خوبی روی آن ماساژ دهید. سپس باید به پوست اجازه دهید تا روغن را جذب کرده و از مواد موثره درون آن استفاده کند. فراموش نکنید که ماساژ پوستی باید به نحوی باشد که رنگ پوست شما متمایل به قرمزی شود.

روغن زالو

توجه داشته باشید که در صورت استفاده از روغن زالو نیازی نیست پس از مصرف روغن را از روی پوست خود پاک کنید. همانطور که ذکر شد جذب این روغن پوستی است و نیاز است که این روغن تا صبح بر روی پوست باقی بماند تا به خوبی جذب شده و مواد مفید خود را به پوست انتقال دهد.

بررسی خواص روغن زالو اصل

این روغن اصل دارای موارد مصرف مختلف و گسترده ای است که در ادامه به بررسی جزء به جزء موارد ذکر شده خواهیم پرداخت.

افزایش حجم اندام تناسلی مردانه

اندام تناسلی مردان را می توان با روش های مختلفی حجیم نمود اما چیزی که در پایان مورد بررسی قرار می گیرد نوع و میزان اثربخشی روش بکار گرفته شده می باشد. روغن زالو یکی از بهترین محصولاتی است که از آن جهت افزایش حجم آلت تناسلی استفاده می شود.  برای اینکه هم سایز و هم حجم آلت افزایش پیدا کند باید روزانه مقداری از این روغن را بر روی اندام ماساژ داد تا بتوان به یک نتیجه عالی رسید.

 

روغن زالو

بد نیست بدانید که دستگاه های وکیوم نیز در بزرگ کردم اندام تناسلی کاربرد دارند اما میزان اثربخشی با این روغن یک امر کاملا متفاوت می باشد. افرادی که نیازمند مصرف روغن زالو هستند باید دقت کنند تا نمونه خالص از این روغن را خریداری کنند.

بزرگ تر شدن سینه ها در بانوان

این روغن معجزه گر حجم سینه ها را در بانوان افزایش می دهد. سینه یکی از اندام هایی است که کوچک بودن آن ظاهر و زیبایی یک زن را کاملا تحت تاثیر خود قرار می دهد. زنانی که سینه هایی کوچک دارند می توانند با استفاده از این روغن حجم مناسبی به آن ها بدهند.

روغن زالو

بدین ترتیب باید هر شب قبل از اینکه به رختخواب بروید چند قطره روغن را بر روی سینه ها ماساژ دهید. پس از اینکه از این روند استفاده کردید طی سه هفته می توانید نتیجه مناسبی را مشاهده کنید. سایز سینه ها در بانوان با ماساژ روغن زالو کاملا تغییر می کند.

وقتی بوتاکس طی چندین مرحله به بدن وارد شود به مرور سبب خواهد شد که یک ماده سمی در اندام ها تجمع یابد و این موضوع می تواند ضررات جبران ناپذیری داشته باشد. ماساژ روغن زالو هیچ آسیبی به بدن وارد نمی کند و حتی حاوی هیچ ماده شیمیایی نیز نمی باشد که بعدا وی را دچار مشکل کند.

 

رفع اختلالات نعوظ در مردان

اختلال نعوظ از جمله مشکلات رایج مردان در عصر حاضر است که سبب خواهد شد میزان لذت از یک رابطه جنسی به شدت کاهش یابد. دارو های مختلفی جهت رفع این معضل مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام سطح اثربخشی متفاوتی دارند.

روغن زالو

یکی از درمان های طبیعی اختلال نعوظ استفاده از روغن زالو و روغن خراطین است که هر دو سبب ایجاد نتایجی بسیار عالی می شوند. حتی ترکیب این روغن با روغن خراطین می تواند بسیار مفید واقع شود. مواد موثره درون این ترکیب قوی سبب طولانی تر شدن زمان نعوظ در فرد خواهد شد و سطح لذت طرفین را در رابطه جنسی افزایش خواهد داد.

بیشتر شدن میل جنسی در بانوان

متاسفانه زنان جامعه بیش از مردان از سردی در رابطه جنسی شکایت دارند. بی میلی یا بی حسی نسبت به برقراری رابطه جنسی با همسر موجب می شود تا مشکلات مختلفی در طول زندگی زناشویی به وجود آید. استفاده از روغن زالو یکی از راه حل های این مشکل است.

روغن زالو

با استفاده از چند قطره از این روغن اندام جنسی زنانه را کاملا ماساژ دهید. این حرکت سبب می شود تا میل جنسی افزایش یابد و همینطور حجم اندام نیز متورم و کاملا تحریک کننده شود.

 

افزایش گردش خون ناحیه

استفاده موضعی از روغن زالو سبب می شود که سطح جریان خون در ناحیه مد نظر افزایش یابد. فراموش نکنید هنگامی که جریان خون در یک ناحیه بهتر می شود بدین معناست که مویرگ های خونی مرده بازسازی و ترمیم شده اند و هیچ گونه آسیبی در مویرگ های ناحیه وجود ندارد که گردش خون را دچار مشکل کند.

 

ردجوش و لکه های پوستی

یکی از مهم ترین خواص روغن زالو اینست که می تواند ظاهر پوست شما را کاملا جذاب و درخشان نماید. رد جوش و لکه های پوستی که بر روی صورتتان باقی مانده است را با مصرف منظم این روغن برطرف کنید. خواص ضدالتهابی و ترمیم کننده این روغن موجب می شود تا سطح پوست کاملا صاف شود و لکه ها از بین بروند.

روغن زالو

 

حجم دهنده اندام ورزشکاران

ورزشکاران نیز از روغن زالو استفاده فراوانی می کنند. این روغن و روغن خراطین دو نمونه از پرکاربردترین روغن هایی است که به علت ارگانیک و طبیعی بودن مورد استفاده ورزشکاران قرار می گیرد. حجم دهی به عضلات و خوش اندام شدن با روغن زالو ترفندی است که توسط این قشر بکار می رود.

روغن زالو

 

رفع خط اخم و لبخند

با افزایش سن اولین اتفاقی که در چهره می افتد حضور خطوط و چروک های مختلفی می باشد که ظاهر را کاملا تغییر می دهد و یک صورت پیر و سالخورده را برای فرد هویدا می سازد. با استفاده از روغن زالو می توان نشانه های پیری صورت را رفع کرد و یک چهره جوان و دوست داشتنی را مشاهده نمود.

روغن زالو

بسیاری از افراد روش هایی مانند بوتاکس یا تزریق ژل را برای رفع خطوط اخم، خنده و چروک های صورت خود انتخاب می کنند اما باید به این موضوع توجه داشت که اثر تمامی این روش ها موقتی است و باید از راهکار های طبیعی و دائمی بهره مند شد.

کیفیت ترکیب روغن زالو و خراطین در فروشگاه نداگلد

یک انتخاب خوب زمانی حاصل می شود که مصرف کننده محصولی باکیفیت را خریداری کرده باشد. کیفیت روغن زالو به روش تهیه و میزان خلوص آن بستگی دارد. اگر افراد مصرف کننده از این روغن نمونه های خالص را در اختیار داشته باشند نتایجی استثنایی را مشاهده خواهند کرد. بدین ترتیب بهتر است که افراد به دنبال خرید این محصول از مراکز فروش معتبر باشند.

 

 

ترکیب روغن زالو و خراطین با یکدیگر یک محصول کم نظیر را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که بتوانند در کمترین زمان ممکن به نتایجی مطلوب دست پیدا کنند. سطح کیفی این ترکیب قدرتمند در محصولی که کلینیک تخصصی زیبایی نداگلد آن را ارائه می دهد بسیار قابل توجه است.

برای تهیه و خرید یک محصول ویژه می توانید با مراجعه به سایت کلینیک تخصصی زیبایی نداگلد آن را با یک قیمت مناسب خریداری نمایید و از بهترین محصول سال جهت افزایش حجم و زیبایی اندام ها و پوستتان لذت ببرید.

3 دیدگاه برای “تمام آنچه باید در مورد روغن زالو بدانید

 1. سوگند گفته:

  سلام روغن وپمادخراطین تاثیری برای ککمک لک دا ره؟, فقط روغنش استفاده کنی ایا تاثیری داره؟

   • نداگلد گفته:

    با سلام
    خیر
    برای مشاوره رایگان با کارشناسان نداگلد به شماره ۰۹۲۲۶۸۶۳۹۰۰ واتساپ پیام بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *